Kujawsko-Pomorski
Związek Kolarski
w Toruniu

Wyścigi w sezonie 2019



 


KOMUNIKATY PODSUMOWUJĄCE WSPÓŁZAWODNICTWO 
W KOLARSKIEJ LIDZE 
UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH 
WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

wyniki oficjalne

 żak

 żakini

 młodzik

 młodziczka


klasyfikacja klubowa



 
 



WYKAZ

IMPREZ KOLARSKICH

Województwa Kujawsko - Pomorskiego

w 2019 roku

(lista uzupełniana)
 

wersja  z dnia 06.10.2019 r.



LP


Data


Miejscowość i rodzaj wyścigu

Kategorie  wiekowe


Uwagi:


Organizator - kontakt


Regulaminy/Wyniki

Mężczyźni

Kobiety

Ż

JMŁ


K-Ż

K-MŁ

K-JMŁ

1.

30.03.2019

Rypin - przełaj na MTB

X

X

X


X

X

X

 


Tomasz Kalich

Tel.791 598 116

2.

06.04.2019

Grudziądz – Przełaj na MTB

O Puchar Prezesa UKS Tandem

X

X

 

X

X

   

Waldemar Chyliński

 Tel.663519310

odwołany

3.

13.04.2019

Mała Nieszawka – przełaj na MTB

X

X

X


X

X

X


 


Arkadiusz Talarek 

605-233-244

4.

27.04.2019

Nowogród -  start wspólny

X

X

 

X

X

   

Wiesław  Młodziankiewicz

Tel.602316045

5.

01.05.2019

Kryterium lotnisko Toruń

X

X

 

X

X

   

Copernicus

6.

01-04.05.2019

UCI Puchar Prezydenta Grudziądza

junior

 

ALKS "STAL" Grudziądz

7.

11.05.2019

Zbójno – start wspólny

X

X

 

X

X

   

Wiesław Młodziankiewicz Tel.602316045

8.

18.05.2019

Świecie n/Osą – start wspólny

X

X

 

X

X

 

MMM 

Start wspólny

Roman Jagielski

 Tel. 519815030

9.

26.05.2019

Nestle Fitness Tour de Toruń

Juniorka | Elita Kobiet                             

 

TKK ”Pacific” Toruń

ODWOŁANY

10.

01.06.2019

Grzywna – Kuczwały start wspólny

X

X

 

X

X

   

Bogdan Kondej

502516343

11.

02.06.2019t.

Gmina Kowalewo Pomorskie -  start wspólny

X

X

 

X

X

   

Marian Krych 693042314

12.

08.06.2019

Jazda na czas - Łasin

X

X

 

X

X

X

 

Marek  Czarnuch 

Tel. 609230130

13.

09.06.2019

Słup – start wspólny

X

X

 

X

X

X

 

Zadykowicz  Aleksander

 Tel. 600962604

14.

15.06.2019

Młyniec – jazda na czas

X

X

 

X

X

X

MMM jazda na czas

Bartosz Papurzyński

575 788 034

15.

29.06.2019

Rypin – Kryterium Uliczne

X

X

 

X

X

X

 

Tomasz Kalich

Tel.791 598 116

16.

30.06.2019

Świętosław start wspólny

X

X

X

 

X

X

 

Robert Malanowski

500194301

17.

06.07.2019

Łążyn II - start wspólny

X

X

 

X

X

   

Błażej Janiaczyk

691734595 

18.

07.07.2019

Rogóźno – start wspólny

X

X

 

X

X

X

 

Robert Włodarczyk Tel. 609398080

19.

09.08.2019

Kryterium uliczne – Grudziądz

Memoriał Szymona Wołocha

 

X

X


 

X

X

 

Adam Sieczkowski 

tel. 605567315

20.

10.08.2019

Gruczno - kryterium

X

X

X


X

X

X

 

Jan Chudziński 

Tel. 721802927

21.

11.08.2019

Kijewo Królewskie – start wspólny

 

X

X


 

X

X

 

Adam Sieczkowski 

tel. 605567315

22. 

01.09.2019

Żnin – start wspólny

X

X

 

X

X

   

Emilia Plaskaty Tel.609621918

23. 

07.09.2019

Jabłonowo Pomorskie – kryterium 

X

X

X


X

X

X

 

Waldemar Chyliński

 Tel.663519310

24.

14.09.2019

Świecie nad Osą- start wspólny

O Puchar wójta gminy.

X

X

X


X

X

X

 

Roman Jagielski

 Tel. 519815030

25.

15.09.2019

Ostrowite Rypińskie gmina Brzuze – start wspólny powiat Rypin

X

X

X


X

X

X

 

Michał Czachorski tel. 668-010-604

26.

19.09.2019

W pogoni za Mają i Majką szukamy następców Kwiatka

Toruń Moto - Arena

Szkółki

 

Leszek Szyszkowski

Tel. 602626405

27.

21.09.2019

Robakowo  – wyścig dwójkami

X

X

   

X

X

MMM - dwójki

Artur  Pajer

Tel. 696479885

28.

22.09.2019

Mały Rudnik – start wspólny

X

X

X


X

X

X

 

Artur  Pajer

Tel. 696479885

29.

28.09.2019

Mała Nieszawka – start wspólny  

X

X

X


X

X

X

 

Arkadiusz Talarek 

605-233-244

30.

06.10.2019

Kryterium Asów  Lubicz – kryterium uliczne

X

X

X

 

X

X

 

Copernicus

 


 

 

14.12.2019

  

więcej archiwów na stronie kpo.pzkol.pl