Wyścigi w sezonie 2018

wersja 07.10.2018

WYKAZ

IMPREZ KOLARSKICH
Województwa Kujawsko - Pomorskiego

W 2018 ROKU

(lista uzupełniana)

LP

Data

Miejscowość i rodzaj wyścigu

Kategorie  wiekowe

Uwagi:

Organizator - kontakt




Regulaminy/wyniki

Mężczyźni

Kobiety

Ż

JMŁ

K-Ż

K-MŁ

K-JMŁ

1.

25.03.2018

MTB Bydgoszcz – LPKIW Myślęcinek ( Kujawia XC)

X

X

X

X

X

X

odwołany

Norbert Łysiak

tel. 694846646



odwołany

2.

07.04.2018

Grudziądz – Przełaj na MTB

O Puchar Prezesa UKS Tandem

X

X

X

X

Waldemar Chyliński

Tel.663519310

3.

14.04.2018

Mała Nieszawka – przełaj na MTB

X

X

X

X

X

X

Arkadiusz Talarek

605-233-244

4.

14.04.2018

Syngenta Koronowo Challenge - edycja 2018

wyścig poza Ligą UKS

http://maraton.koronowo.pl/

Jarosław Lustig

728 34 75 86

5.

15.04.2018

Rypin - przełaj na MTB

X

X

X

X

X

X

Tomasz Kalich

Tel.791 598 116

6.

21.04.2018

Nowogród -  start wspólny

X

X

X

X

Wiesław  Młodziankiewicz

Tel.602316045

7.

29.04.2018

Świecie – start wspólny

X

X

X

X

Jan Chudziński

Tel. 721802927

8.

01.05.2018

Kryterium lotnisko Toruń

X

X

X

X

Copernicus

9.

12.05.2018

Świecie n/Osą – start wspólny

X

X

X

X

MMM

Start wspólny

Roman Jagielski

Tel. 519815030

10.

19.05.2018

Zbójno – start wspólny

X

X

X

X

Wiesław Młodziankiewicz Tel.602316045

11.

26.05.2018

Obrowo- start wspólny

X

X

X

X

Andrzej Kiejnowski

509 807 713

11A

27.05.2018

NESTLE FITNESS TOUR DE TORUŃ - kryterium uliczne

           

Juniorka | Elita Kobiet

Jarosław Szczepanowski
601672834

12.

27.05.2018

Grzywna – Kuczwały start wspólny

X

X

X

X

Bogdan Kondej

502516343

13.

09.06.2018

Gruta – jazda na czas

X

X

X

X

X

Zadykowicz  Aleksander

Tel. 600962604

13.

09.06.2018

Kryterium uliczne - Łasin

X

X

X

X

X

Marek  Czarnuch

Tel. 609230130

14.

10.06.2018

Słup – start wspólny

X

X

X

X

X

Zadykowicz  Aleksander

Tel. 600962604

15.

23.06.2018

Młyniec – jazda na czas

X

X

X

X

X

MMM jazda na czas

Bartosz Papurzyński

575 788 034

16.

24.06.2018

Świętosław start wspólny

X

X

X

X

X

Sławomir  Baliński

Tel. 606880734

17.

30.06.2018

Rypin – Kryterium Uliczne

X

X

X

X

X

Tomasz Kalich

Tel.791 598 116

18.

01.07.2018

Rogóźno – start wspólny

X

X

X

X

X

Robert Włodarczyk Tel. 609398080

19.

4-5.08.2018

Ciechocinek - Raciążek

               

20.

10.08.2018

Kryterium uliczne – Grudziądz

Memoriał Szymona Wołocha

X

X

X

X

Adam Sieczkowski

tel. 605567315

21.

11.08.2018

Gruczno - kryterium

X

X

X

X

X

X

Jan Chudziński

Tel. 721802927

22.

12.08.2018

Kijewo Królewskie – start wspólny

X

X

X

X

Sławomir Szwaba

tel. 604552760

23.

18.08.2018

Wielka Łąka – start wspólny

X

X

X

X

X

X

Marian  Krych

Tel. 693042314

24.

02.09.2018

Żnin – start wspólny

X

X

X

X

Marek Kozłowski

795441312

25.

08.09.2018

Świecie nad Osą- start wspólny

O Puchar wójta gminy.

X

X

X

X

X

X

Roman Jagielski

Tel. 519815030

26.

09.09.2018

Chełmno– start wspólny

X

X

X

X

X

Jan Jurczak

Tel.693619048

27.

15.09.2018

Radzynek gmina Brzuze – start wspólny powiat Rypin

X

X

X

X

X

X

Michał Czachorski tel. 668-010-604

28.

16.09.2018

Jabłonowo Pomorskie – kryterium

X

X

X

X

X

X

Waldemar Chyliński

Tel.663519310

29.

22.09.2018

Robakowo  – wyścig dwójkami

X

X

X

X

MMM - dwójki

Artur  Pajer

Tel. 696479885

30..

23.09.2018

Mały Rudnik – start wspólny

X

X

X

X

X

X

Artur  Pajer

Tel. 696479885

31.

29.09.2018

Mała Nieszawka  (Cierpice) – start wspólny

X

X

X

X

X

X

Zakończenie sezonu

Arkadiusz Talarek

605-233-244

32.

07.10.2018

Kryterium Asów  Lubicz – kryterium uliczne

X

X

X

X

X

Ogłoszenie wyników ligi

Copernicus