KUJAWSKO - POMORSKI
ZWIĄZEK KOLARSKI

Wykaz klubów




 

 

1.

Autonomiczna  Ludowa Kolarska  Sekcja  „STAL”

86-300 Grudziądz,
ul. Sportowców 3

Tel.
56 465 13 31

2.

Klub Sportowy
„ROMET”

85-871 Bydgoszcz,
ul. Smoleńska 136

Tel.
52 341 11 71

3.

Miejski Klub Sportowy
„EMDEK”

85-137 Bydgoszcz,
ul. Leszczyńskiego 42

Tel.
52 373 17 95

4.

Toruński Klub Kolarski
„PACIFIC”

87-100 Toruń,
ul. Batorego 38/44

Tel.
56 623 27 88

5.

Mogileńskie  Towarzystwo  Cyklistów

Padniewko 2
88-300 Mogilno

Tel.
604 631 795

6.

Toruńskie Towarzystwo Cyklistów

87-100 Toruń
ul. Biała 32

Tel.
56 6547700
600 975975

7.

Uczniowski Klub Sportowy
„ALFA”

87-400 Golub Dobrzyń
ul. Żeromskiego 11

Tel.
56  683 22 42

8.

Uczniowski Klub Sportowy
„ISKRA”

87-103 Mała Nieszawka 

Tel.
56 678 10 94

9.

Uczniowski Klub Sportowy
„ŻAK”

87-162 Gronowo

Tel.
56  678 41 81

10.

Uczniowski Klub Sportowy
„SKARPA”

87-100 Toruń,
ul. K. Kościuszkowskich  6

Tel.
56 648 52 41

11.

Uczniowski Klub Sportowy
„WRZOS”

87-100 Toruń,
ul. Rzepakowa 7/9

Tel.
56 654 67 98

12.

Uczniowski Klub Sportowy
„TRÓJKA”

Górsk 
87-134 Zła wieś Wielka

Tel.

56 678 13 07

13.

Uczniowski Klub Sportowy  
przy SP 2

86-200 Chełmno
ul.Skłodowskiej 12

Tel.
693 619 048

14.

Uczniowski Klub Sportowy
„SOKÓŁ”

SP Wielkie Rychnowo
87-410 Kowalewo Pom.

Tel.
56 684 21 11

15.

Uczniowski Klub Sportowy
„OMEGA”

Zespół Szkół w Grucie
86-330 Mełno

Tel.
56  468 31 13

16.

Uczniowski Klub Sportowy
„ORION”

Ruda 
86-300 Grudziądz

Tel.
56 451 11 15

17.

Uczniowski Klub Sportowy
„TANDEM”

86-300 Grudziądz
ul. Sobieskiego 12

Tel.
56 464 00 90

18.

Uczniowski Klub Sportowy
„OLIMP”

Zespół Szkół
86-131 Jeżewo
ul. Główna 37 A

Tel.
52 331 82 44

19.

Uczniowski Klub Sportowy
„SZANIEC”

Zespół Szkół
86-341 Świecie n/Osą

Tel.
56 466 19 01

20.

Uczniowski Klub Sportowy
„TĘCZA”

SP  w  Góralach,
87-330 Jabłonowo Pom.

Tel.
56 498 05 55

21.

Uczniowski Klub Sportowy
„ROBACZKI”

Zespół Szkół Robakowo
86-212 Stolno

Tel.
56 676 56 21

22.

Uczniowski Klub Sportowy
„LIDER”

S P  w  Lisnowie
86-341 Świecie n/Osą

Tel.
56 697 90 68

23.

Uczniowski Klub Sportowy
„CYKLISTA”

S P w Słupie
86-330 Mełno

Tel.
56 466 17 29

24.

Uczniowski Klub Sportowy
„ORION”

SP w Dusocinie,
86-302 Grudziądz 4

Tel.
56 46 880 26

25.

Uczniowski Klub Sportowy
„STRZEMIĘCIN”

86-300 Grudziądz
ul. Korczaka 19

Tel.
56 465 13 31

26.

Uczniowski Klub Sportowy
„TORNADO”

87-330 Jabłonowo Pom.
ul. Kościelna 2

 


27.

Uczniowski Klub Sportowy „SPRINT"

SP Grębocin
ul.Szkolna 4
87-122 Grębocin

Tel.
56 645 90 13

28. Uczniowski Klub Sportowy
„DWÓJKA"
SP NR 2 Chełmża
ul. Hallera 19
87-140 Chełmża
 
29.

Uczniowski Klub Sportowy „COPERNICUS"

87-100 Toruń
ul. Targowa 32

Tel.
603 124 664