Wykaz klubów kolarskich

 

 

1. Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja „STAL”

86-300 Grudziądz,

ul. Sportowców 3

  Tel. 56 465 13 31

 

2. Klub Sportowy„ROMET”

85-871 Bydgoszcz,

ul. Smoleńska 136

Tel. 52 341 11 71

 

3. Miejski Klub Sportowy „EMDEK”

85-137 Bydgoszcz,

ul. Leszczyńskiego 42

Tel. 52 373 17 95

 

4. Toruński Klub Kolarski „PACIFIC”

87-100 Toruń,

ul. Batorego 38/44

Tel. 56 623 27 88

 

5. Mogileńskie Towarzystwo Cyklistów

Padniewko 2

88-300 Mogilno

Tel. 604 631 795

 

6. Toruńskie Towarzystwo Cyklistów

87-100 Toruń

ul. Lotników 15/45

Tel. 661 224 485, 531 449 044

 

7. Uczniowski Klub Sportowy „ALFA”

87-400 Golub Dobrzyń

ul. Żeromskiego 11

Tel. 56 683 22 42

 

8. Uczniowski Klub Sportowy „ISKRA”

87-103 Mała Nieszawka

Tel. 56 678 10 94

 

9. Uczniowski Klub Sportowy „ŻAK”

87-162 Gronowo

Tel. 56  678 41 81

 

10. Uczniowski Klub Sportowy „SKARPA”

87-100 Toruń,

ul. K. Kościuszkowskich 6    

Tel. 56 648 52 41

 

11. Uczniowski Klub Sportowy „WRZOS”

87-100 Toruń,

ul. Rzepakowa 7/9

Tel. 56 654 67 98

12. Uczniowski Klub Sportowy „TRÓJKA”

Górsk

87-134 Zła wieś Wielka

Tel. 56 678 13 07

 

13. Uczniowski Klub Sportowy przy SP 2

86-200 Chełmno

ul.Skłodowskiej 12

Tel. 693 619 048

 

14. Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ”

SP Wielkie Rychnowo

87-410 Kowalewo Pom.

Tel. 56 684 21 11

 

15. Uczniowski Klub Sportowy „OMEGA”

Zespół Szkół w Grucie

86-330 Mełno

Tel. 56  468 31 13

 

16. Uczniowski Klub Sportowy „ORION”

Ruda

86-300 Grudziądz

Tel. 56 451 11 15

17. Uczniowski Klub Sportowy „TANDEM”

86-300 Grudziądz

ul. Sobieskiego 12

Tel. 56 464 00 90

18. Uczniowski Klub Sportowy „OLIMP”

Zespół Szkół

86-131 Jeżewo

ul. Główna 37 A

Tel. 52 331 82 44

19. Uczniowski Klub Sportowy „SZANIEC”

Zespół Szkół

86-341 Świecie n/Osą

Tel. 56 466 19 01

20. Uczniowski Klub Sportowy „TĘCZA”

SP  w  Góralach,

87-330 Jabłonowo Pom.

Tel. 56 498 05 55

21. Uczniowski Klub Sportowy „ROBACZKI”

Zespół Szkół Robakowo

86-212 Stolno

Tel. 56 676 56 21

 

22. Uczniowski Klub Sportowy „LIDER”

SP  w  Lisnowie

86-341 Świecie n/Osą

Tel. 56 697 90 68

 

23. Uczniowski Klub Sportowy „CYKLISTA”

SP w Słupie

86-330 Mełno

Tel. 56 466 17 29

 

24. Uczniowski Klub Sportowy „ORION”

SP w Dusocinie,

86-302 Grudziądz 4

Tel. 56 46 880 26

 

25. Uczniowski Klub Sportowy „STRZEMIĘCIN”

86-300 Grudziądz

ul. Korczaka 19

Tel. 56 465 13 31

 

26. Uczniowski Klub Sportowy „TORNADO”

87-330 Jabłonowo Pom.

ul. Kościelna 2

 

27. Uczniowski Klub Sportowy „SPRINT"

SP Grębocin

ul.Szkolna 4

87-122 Grębocin

Tel. 56 645 90 13

 

28. Uczniowski Klub Sportowy „DWÓJKA"

SP NR 2 Chełmża

ul. Hallera 19

87-140 Chełmża

Tel. 609 783 457

 

29. Uczniowski Klub Sportowy „COPERNICUS"

87-100 Toruń

ul. Targowa 32

Tel. 603 124 664