WYŚCIGI W SEZONIE 2017


WYŚCIGI W WOJEWÓDZTWIE

lista będzie uzupełniana o nowe pozycje oraz o regulaminy i wyniki
 

wersja z dnia 2.05.2017

Data

Miejscowość / Nazwa

Kategorie wiekowe

Uwagi:

Komunikaty

Ż

JMŁ

K-Ż

K-MŁ

K-JMŁ

01.04.2017

Cierpice – przełaj na MTB

X

X

X

X

X

X

liga UKS

WYN.png

02.04.2017

MTB Bydgoszcz – LPKIW Myślęcinek ( Kujawia XC)

X

X

X

X

X

X

 

WYN.png

08.04.2017

Rudnik – Przełaj na MTB - O Puchar Kierownika OW Delfin

X

X

 

X

X

 

liga UKS

WYN.png

POCZĄTKUJĄCY

WYN.png

22.04.2017

Syngenta Koronowo Chellenge - maraton rowerowy Pieczyska

więcej na: www.maraton.koronowo.pl

WYN.png

22.04.2017

Wyścig o Puchar Burmistrza Miasta Brodnica

MASTERS

WYN.png

23.04.2017

Wyścig o Puchar Wójta Gminy Boborowo

MASTERS

WYN.png

22.04.2017

Warlubie – jazda na czas

X

X

X

 

X

X

PP

WYN.png

23.04.2017

Świecie n/Osą – start wspólny

 

X

X

 

 

X

PP

WYN.png

23.04.2017

Świecie n/Osą – start wspólny

 

X

 

 

 

 

liga UKS

WYN.png

30.04 - 03.05  2017

UCI Puchar Prezydenta Grudziądza

junior     więcej na: www.alksstal.org

WYN.png

01.05.2017

Świecie – start wspólny

X

X

 

X

X

 

liga UKS

WYN.png

02.05.2017

Płużnica – start wspólny

X

X

 

X

X

 

liga UKS

WYN.png

13.05.2017

Świecie n/Osą – start wspólny

X

X

X

X

X

 

MMM
Start wspólny

WYN.png

20.05.2017

Zbójno - start wspólny

X

X

 

X

X

 

Mistrzostwa Województwa

WYN.png

27.05.2017

Obrowo(Łążyn II) - start wspólny

X

X

X

X

X

X

 

reg.png

10.06.2017

Gruta – jazda na czas

X

X

X

X

X

X

 

 

10.06.2017

Kryterium uliczne - Łasin

X

X

X

X

X

X

 

 

11.06.2017

Słup – start wspólny

X

X

X

X

X

X

 

 

17.06.2017

Toruń Kryterium uliczne

X

X

X

X

X

X

 

 

18.06.2017

MTB Bydgoszcz – LPKIW Myślęcinek

X

X

x

X

X

X

 

 

24.06.2017

Młyniec – jazda na czas

X

X

X

X

X

X

MMM jazda na czas

 

25.06.2017

Świętosław start wspólny

X

X

X

 

X

X

 

 

01.07.2017

Rypin – Kryterium Uliczne

X

X

X

X

X

X

 

 

02.07.2017

Rogóźno – start wspólny

X

X

X

X

X

X

 

 

08.07.2017

Mocni w wierze na rowerze - jazda na czas Świecie

MASTERS

 

23.07.2017

XIII Memoriał Czesława Popławskiego Brodnica

MASTERS

 

04.08.2017

Kryterium uliczne - Grudziądz

 

X

X

 

X

X

 

 

05.08.2017

Gruczno - kryterium

X

X

X

X

X

X

 

 

06.08.2017

Kijewo Królewskie – start wspólny

X

X

X

X

X

X

 

 

12-13.08.
2017

Wyścig Po Ziemi Ciechocińskiej - Ciechocinek, Raciążek

X

X

 

X

X

 

 

 

20.08.2017

Wielkie Rychnowo – start wspólny

X

X

X

X

X

X

 

 

26.08.2017

Wielkie Łunawy– jazda na czas

X

X

X

X

X

X

 

 

27.08.2017

Małe Łunawy– start wspólny

X

X

X

X

X

X

 

 

02.09.2017

Golub – Dobrzyń start wspólny

X

X

X

 

X

 

 

 

16.09.2017

Jabłonowo Pomorskie – kryterium

X

X

X

X

X

X

 

 

17.09.2017

Ostrowite Rypińskie gmina Brzuze – start wspólny powiat Rypin

X

X

X

X

X

X

 

 

23.09.2017

Robakowo – wyścig dwójkami

X

X

X

 

X

X

MMM - dwójki

 

24.09.2017

Mały Rudnik – start wspólny

X

X

X

X

X

X

 

 

30.09.2017

Mała Nieszawka – start wspólny

X

X

X

X

X

X

Zakończenie sezonu

 

08.10.2017

Kryterium Asów Lubicz – kryterium uliczne

X

X

X

 

X

X

Ogłoszenie wyników ligi UKS