Obsady sedziowskie 2018

 

Obsady 2018 plik PDF 


 

 

 

wersja na dzień 10 kwietnia 2018 r.

 

Obsady sędziowskie na sezon 2018

 

LP

Data

Miejscowość / rodzaj wyścigu

Obsady sędziowskie

 
 

1

07.04.2018

Grudziądz – Przełaj na MTB

Bonas Andrzej

Bonas Krzysztof

Bonas Dawid

Pryłowski Michał

 

2

14.04.2018

Mała Nieszawka – przełaj na MTB

Gołębiewski Janusz

Cegielski Ryszard

Szynal Władysław

Zawistowski Marcin

 

3

14.04.2018

Syngenta Koronowo Challenge - edycja 2018

Pilarski Eugeniusz

Pilarski Grzegorz

 

4

15.04.2018

Rypin - przełaj na MTB

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Zawistowski Marcin

Marszałkowski Michał

 

5

21.04.2018

Nowogród -  start wspólny

Cegielski Ryszard

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Marszałkowski Robert

Kaczmarek Paweł

 

6

28.04-01.05

UCI Puchar Grudziądz

Swietłana Denisenko (Rosja)

Kaczmarek Paweł

Dudkiewicz Dominik

Cegielski Ryszard

Pacyna Janusz

Sudziarski Jerzy

Kamiński Łukasz

Marszałkowski Michał

+2 (Łódź)

 

7

29.04.2018

Świecie – kryterium uliczne

Pilarski Grzegorz

Marszałkowski Michał

Zawistowski Marcin

Pilarski Eugeniusz

 

8

01.05.2018

Kryterium lotnisko Toruń

Rusiecka Jolanta

Zawistowski Marcin

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Rusiecki Piotr

 

9

12.05.2018

Świecie n/Osą – start wspólny

Sudziarski Jerzy

Pacyna Janusz

Marszałkowski Robert

Pryłowski Michał

Bonas Andrzej

 

10

19.05.2018

Zbójno – start wspólny

Zawistowski Marcin

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Kaczmarek Paweł

 

11

26.05.2018

Obrowo- start wspólny

Kaczmarek Paweł

Pilarski Eugeniusz

Pilarski Grzegorz

Bonas Krzysztof

 

12

27.05.2018

Kryterium uliczne Toruń

Dobrochowski Robert

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Rusiecka Jolanta

Rusiecki Piotr

 

13

27.05.2018

Grzywna – Kuczwały start wspólny

Pilarski Grzegorz

Pilarski Eugeniusz

Marszałkowski Robert

Marszałkowski Michał

Bonas Dawid

 

14

09.06.2018

Gruta – jazda na czas

Kamiński Łukasz

Bonas Dawid

Bonasz Krzysztof

Sudziarski Jerzy

Bonas Andrzej

 

15

09.06.2018

Kryterium uliczne - Łasin

Kamiński Łukasz

Bonas Dawid

Bonas Krzysztof

Bonas Andrzej

Marszałkowski Michał

 

16

10.06.2018

Słup – start wspólny

Kamiński Łukasz

Bonas Dawid

Bonasz Krzysztof

Sudziarski Jerzy

Bonas Andrzej

 

17

23.06.2018

Młyniec – jazda na czas

Rusiecki Piotr

Marszałkowski Robert

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Rusiecka Jolanta

Zawistowski Marcin

 

18

24.06.2018

Świętosław start wspólny

Marszałkowski Michał

Marszałkowski Robert

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Pryłowski Michał

 

19

30.06.2018

Rypin – Kryterium Uliczne

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Zawistowski Marcin

Bonas Dawid

Bonas Krzysztof

 

20

01.07.2018

Rogóźno – start wspólny

Pacyna Janusz

Pryłowski Michał

Pilarski Eugeniusz

Pilarski Grzegorz

 

21

04-05.08.2018

 Ciechocinek-Raciążek

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Zawistowski Marcin

Cegielski Ryszard

 

22

10.08.2018

Kryterium uliczne – Grudziądz

Cegielski Ryszard

Kaczmarek Paweł

Pryłowski Michał

Bonas Andrzej

Kamiński Łukasz

 

23

11.08.2018

Gruczno - kryterium

Kaczmarek Paweł

Cegielski Ryszard

Pryłowski Michał

Bonas Andrzej

Kamiński Łukasz

 

24

12.08.2018

Kijewo Królewskie – start wspólny

Kaczmarek Paweł

Cegielski Ryszard

Pryłowski Michał

Bonas Andrzej

Kamiński Łukasz

 

25

18.08.2018

Wielka Łąka – start wspólny

Rusiecka Jolanta

Pilarski Eugeniusz

Pilarski Grzegorz

Rusiecki Piotr

 

26

02.09.2018

Żnin – start wspólny

Gołębiewski Janusz

Pilarski Eugeniusz

Pilarski Grzegorz

Zawistowski Marcin

Pacyna Janusz

 

27

08.09.2018

Świecie nad Osą- start wspólny

Bonas Andrzej

Pacyna Janusz

Bonas Dawid

Bonas Krzysztof

 

28

09.09.2018

Chełmno– start wspólny

Pryłowski Michał

Bonas Krzysztof

Zawistowski Marcin

Cegielski Ryszard

 

29

15.09.2018

Ostrowite Rypińskie gmina Brzuze – start wspólny powiat Rypin

Szynal Władysław

Bonas Dawid

Pilarski Eugeniusz

Pilarski Grzegorz

Gołębiewski Janusz

Marszałkowski Robert

 

30

16.09.2018

Jabłonowo Pomorskie – kryterium

Cegielski Ryszard

Szynal Władysław

Bonas Andrzej

Kamiński Łukasz

Sudziarski Jerzy

 

31

22.09.2018

Robakowo  – wyścig dwójkami

Bonas Andrzej

Kamiński Łukasz

Sudziarski Jerzy

Pryłowski Michał

Pacyna Janusz

 

32

23.09.2018

Mały Rudnik – start wspólny

Pilarski Eugeniusz

Bonas Andrzej

Pacyna Janusz

Pilarski Grzegorz

Marszałkowski Robert

 

33

29.09.2018

Mała Nieszawka – start wspólny

Gołębiewski Janusz

Szynal Władysław

Zawistowski Marcin

Marszałkowski Michał

 

34

07.10.2018

Kryterium Asów  Lubicz – kryterium uliczne

Cegielski Ryszard

Zawistowski Marcin

Rusiecka Jolanta

Rusiecki Piotr