Obsady sedziowskie 2017



            wersja na dzień 11 kwietnia 2017 r.
Obsad sędziowskie na sezon 2017    
LP
Data
Miejscowość i rodzaj wyścigu
Kategorie wiekowe
Uwagi:
Obsady sędziowskie
Ż JMŁ K-Ż K-MŁ K-JMŁ
1 01.04.2017r. Mała Nieszawka – przełaj na MTB X X X X X X   Gołębiewski Janusz, Szynal Władysław, Rusiecka Jolanta, Rusiecki Piotr, Marszałkowski Robert
2 08.04.2017 Grudziądz – Przełaj na MTB
O Puchar Kierownika OW Delfin
X X   X X     Pacyna Jan, Bonas Andrzej, Kamiński Łukasz, Pryłowski Michał
3 22.04.2017 Syngenta
Koronowo Chellenge - maraton rowerowy
            więcej na: www.maraton.koronowo.pl Eugeniusz Pilarski, Grzegorz Pilarski
4 22.04.2017 Warlubie – jazda na czas             PP
PZKol-Rusiecki Piotr, Sudziarski Jerzy, Rusiecka Jolanta, Cegielski Ryszard, Pacyna Jan, Marszałkowski Robert
5 23.04.2017 Świecie n/Osą – start wspólny   x         PP
6 30.04 - 03.05. 2017 UCI Puchar Prezydenta Grudziądza             junior Mladen Durlen, Skorek Paweł, Kaczmarek Paweł, Cegielski Ryszard, Sudziarski Jerzy, Pacyna Janusz, Pilarski Eugeniusz, Sarnecki Paweł, Marszałkowski Robert
7 01.05.2017 Świecie – kryterium uliczne X X     X X   Rusiecki Piotr, Bonas Andrzej, Rusiecka Jolanta, Pilarski Grzegorz
8 02.05.2017 Płużnica – start wspólny X X     X X   Rusiecka Jolanta, Rusiecki Piotr, Bonas Andrzej, Pilarski Grzegorz
9 13.05.2017 Świecie n/Osą – start wspólny X X X X X   MMM
Start wspólny
Sudziarski Jerzy, Kamiński Łukasz, Pryłowski Michał, Bonas Andrzej
10 20.05.2017 Zbójno - start wspólny X X   X X     Gołębiewski Janusz, Szynal Władysław, Szynal Arkadiusz, Zawistowski Marcin
11 27.05.2017 Obrowo- start wspólny X X X X X X   Gołębiewski Janusz, Szynal Władysław, Zawistowski Marcin, Marszałkowski Michał
12 28.05.2017 "Nestlé Fitness Tour de Toruń" Eliminacja Mistrzostw Polski w Kryterium               Rusiecka Jolanta, Rusiecki Piotr, Cegielski Ryszard, Szynal Władysław, Golebiewski Janusz
13 10.06.2017 Gruta – jazda na czas X X X X X X   Sudziarski Jerzy, Kamiński Łukasz, Pryłowski Michał, Bonas Andrzej, Pacyna Adam
14 10.06.2017 Kryterium uliczne - Łasin X X X X X X   Sudziarski Jerzy, Kamiński Łukasz, Pryłowski Michał, Bonas Andrzej, Pacyna Adam
15 11.06.2017 Słup – start wspólny X X X X X X   Sudziarski Jerzy, Kamiński Łukasz, Pryłowski Michał, Bonas Andrzej, Pacyna Adam
16 17.06.2017 Toruń Kryterium uliczne X X X X X X   Gołębiewski Janusz, Rusiecki Piotr, Rusiecka Jolanta, Zawistowski Marcin
17 24.06.2017 Młyniec – jazda na czas X X X X X X MMM jazda na czas Janusz Gołębiewski, Pacyna Jan, Zawistowski Marcin, Szynal Władysław, Pacyna Adam
18 25.06.2017 Świętosław start wspólny X X X   X X   Janusz Gołębiewski, Szynal Władysław, Zawistowski Marcin, Marszałkowski Michał Pacyna Adam
19 01.07.2017 Rypin – Kryterium Uliczne X X X X X X   Janusz Gołębiewski, Sarnecki Paweł, Szynal Władysław, Zawistowski Marcin, Pryłowski Michał
20 02.07.2017 Rogóźno – start wspólny X X X X X X   Pacyna Janusz, Pilarski Grzegorz, Pilarski Eugeniusz, Pacyna Adam
21 08.07.2017 Mocni w wierze na rowerze - jazda na czas Świecie MASTERS             Jolanta Rusiecka, Piotr Rusiecki
22 04.08.2017 Kryterium uliczne - Grudziądz   X X   X X   PZKol, Cegielski Ryszard, Sudziarski Jerzy, Kamiński Łukasz, Sarnecki Paweł, Pryłowski Michał, Szczublewski Jerzy
23 05.08.2017 Gruczno - kryterium X X X X X X   PZKol, Kaczmarek Paweł, Cegielski Ryszard, Sudziarski Jerzy, Kamiński Łukasz, Sarnecki Paweł, Pryłowski Michał
24 06.08.2017 Kijewo Królewskie – start wspólny X X X X X X   PZKol, Kaczmarek Paweł, Cegielski Ryszard, Sudziarski Jerzy, Kamiński Łukasz, Sarnecki Paweł, Pryłowski Michał
25 12-13.08.2017 Wyścig Po Ziemi Ciechocińskiej
Ciechocinek, Raciążek
X X   X X     Gołębiewski Janusz, Rusiecki Piotr, Rusiecka Jolanta, Zawistowski Marcin, Szynal Władysław, Pilarski Eugeniusz
26 20.08.2017 Wielkie Rychnowo – start wspólny X X X X X X   Rusiecka Jolanta, Rusiecki Piotr, Pilarski Grzegorz, Pilarski Eugeniusz
27 26.08.2017 Wielkie Łunawy– jazda na czas X X X X X X   Pacyna Janusz, Pilarski Grzegorz, Pilarski Eugeniusz, Pacyna Adam, Bonas Andrzej
28 27.08.2017 Małe Łunawy– start wspólny X X X X X X   Pacyna Janusz, Pilarski Grzegorz, Pilarski Eugeniusz, Pacyna Adam, Bonas Andrzej
29 02.09.2017 Golub – Dobrzyń start wspólny X X X   X     Cegielski Ryszard, Kaczmarek Paweł, Gołębiewski Janusz, Zawistowski Marcin
30 16.09.2017 Jabłonowo Pomorskie – kryterium X X X X X X   Sudziarski Jerzy, Pacyna Janusz, Pacyna Adam, Szczublewski Jerzy, Kamiński Łukasz
31 17.09.2017 Ostrowite Rypińskie gmina Brzuze – start wspólny powiat Rypin X X X X X X   Paweł Kaczmarek, Janusz Gołębiewski, Zawistowski Marcin, Marszałkowski Michał
32 23.09.2017 Robakowo – wyścig dwójkami X X X   X X MMM - dwójki Sudziarski Jerzy, Pacyna Janusz, Pacyna Adam, Pryłowski Michał, Kamiński Łukasz
33 24.09.2017 Mały Rudnik – start wspólny X X X X X X   Cegielski Ryszard, Pacyna Janusz, Pacyna Adam, Bonas Andrzej
34 30.09.2017 Mała Nieszawka – start wspólny X X X X X X Zakończenie sezonu Janusz Gołębiewski, Kaczmarek Paweł, Zawistowski Marcin, Szynal Władysław
35 08.10.2017 Kryterium Asów Lubicz – kryterium uliczne X X X   X X Ogłoszenie wyników ligi Janusz Gołębiewski, Szynal Władysław, Ryszard Cegielski